Cat Pom Pom Ball - charging power bank

Posledné kusy v sklade
21,00 €
S DPH

Štýlová prenosná USB nabíjačka značky Pleaser.

Farba
  • čierna
  • Biela

Charging Power Bank - štýlová prenosná nabíjačka so zrkadielkom vám umožní nabíjať váš telefón v kabelke alebo v batohu. Ak ju máte poruke ostanete na príjme. Vybíja sa vám telefón na ceste do cieľa a potrebujete sa dobiť alebo súrne niečo telefonicky vybaviť? Cat Pom Pom prenosná nabíjačka vás zachráni. Navyše má praktické zrkadielko kde si viete skontrolovať napríklad make-up alebo vybrať zapadnutú mihalnicu z oka. Chlpatá gulička s uškami pripomína mačiatko, čo výkon nezvýši, ale poteší a vyzerá veľmi milo. Na spodnej strane s lesklým červeným logom Pleaser.

Balenie obsahuje aj mikro USB nabíjačku a návod na použitie. Aby ste dosiahli optimálny výkon pri používaní prenosnej nabíjačky, uistite sa, že je plne nabitá. Na úplné nabitie použite priloženú mikro USB nabíjačku. Nabitie trvá približne 3 hodiny. Výrobok nie je vodeodolný, preto ho nevystavujte ani dažďu a nenechávajte ho vo vlhkom prostredí. Tak isto vystavenie extrémnemu teplu alebo chladu môžo ovplyviť výkon batérie.

info battery.jpg

1 položky
Žiadne hodnotenia
Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.