Poledanceshop bol pôvodný názov prvého internetového obchodu so zameraním na pole dance na Slovensku a na našom trhu je od roku 2010. Po prvýkrát boli dostupné profesionálne pole dance tyče a Poledanceshop zariadil niekoľko rozbiehajúcich sa štúdií. 

Po rokoch prešiel eshop výraznou zmenou a podstatne sme rozšírili našu ponuku. Zachovali sme pole dance a všetko okolo neho a pridali sme oblečenie vhodné aj na iné obľúbené športové a voľnočasové aktivity.

V 2017 sme otvorili kamenný obchod Pole Dance 32 - dámsky butik so športovým oblečením, jedinečnými topánkami, tanečnými tyčami, s oblečením na párty a do klubov, na vystúpenia a show, dámskymi plavkami a rôznymi doplnkami.

V súčasnoti sme autorizovaný predajca viacerých značiek, ktoré sú na Slovensku poprvýkrát. Nielen z Európy, ale aj zo Spojených štátov. 

Sponzorujeme niektoré športové a iné podujatia, podporujeme pole dance a zakladáme si na férovom obchodovaní.

Dbáme na to, aby oblečenie, kroré pre vás vyberáme bolo vyrobené v krajine odkiaľ pochádza a z kvalitných materiálov. Zväčša ide o menšie, rodinné spoločnosti, prípadne jednotlivcov, ktorí navrhujú a majú vlastné dielne s kvalifikovanými krajčírkami a dobrými pracovnými podmienkami.

Vytvorte si svoj vlastný štýl. Môžete byť silní, no zároveň ladní alebo sexi. Vyberte si oblečenie, ktoré vás v daný moment vystihuje.

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.