Dovoľte, aby sme vám predstavili spoločnosť, ktorá ponúka predovšetkým kvalitné produkty so zameraním na šport, fitness, jogu, tanec, zdravie, krásu a voľný čas.

Z názvu spoločnosti je zrejmé, že v prvom rade sme zameraní na pole dance. Je to šport či tanec, či niečo celkom iné? Krása pole dance spočíva v tom, že si sami viete vytvoriť svoj vlastný štýl, byť silní a zároveň ladní a pritom si vybrať  vhodné  oblečenie, ktoré vás v daný moment vystihne. Väčšinu nášho sortimentu tvorí oblečenie. Pohyb je pre telo prirodzený a nevyhnutný.  Aký druh pohybu máte radi práve vy? Dávame vám možnosť vybrať si oblečenie viacerých značiek, v ktorom sa budete cítiť veľmi pohodlne, ale aj sexy a neodolateľne. V e-shope si ľahko objedáte čo potrebujete, overené značky, ktoré majú meno, lebo sú kvalitné. Samozrejmosťou sú tanečné tyče vo viacerých variantoch. Mimochodom páči sa vám Swarowski element? Čo nenájdete v e-shope, nájdete v našom Showroome. Niektoré exkluzívne značky budú len v predajni. Má to zmysel. Vidieť, chytiť, cítiť a vyskúšať. Pocity sú na nezaplatenie. Zaľúbili ste sa už niekedy do topánok? Jedine u nás stretnete tie pravé. Páni, dámy sú prvoradé, ale pre vás máme niečo extra. Špeciálnu starostlivosť o pleť, bradu a fúzy od značky Nabradu. 

Aby to nebolo celé len o predaji, pozrite si naše služby, ktoré vám vieme poskytnúť navyše. 

Produkt pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný do porovnania

Cookies si môžete kedykoľvek zakázať priamo vo vašom prehliadači a akékoľvek vaše nazbierané dáta je možné vidieť a prípadne vymazať v sekcií môj účet. Bližší popis narábania s osobnými údajmi nájdete v článku 9 Obchodných podmienok. Kliknutím na "Akceptovať" akceptujete Obchodné podmienky tejto stránky ako aj to, že táto stránka používa cookies.