Vítame vás v prvej a jedinečnej predajni na Slovensku a druhej svojho zamerania v Európe!

Vidieť, chytiť, cítiť a vyskúšať. Čo napríklad? Oblečenie na jogu, nohavice a legíny športového vzhľadu. Alebo lesklé a leopardie? Pole dance súpravy športové a elegantné. Alebo zvodné a sexy?  Ako na tele chutí kompresné oblečenie a zároveň v ňom vyzeráte neodolateľne aj pri cvičení? Ešte ste nikdy naživo nevideli profesionálnu tanečnú tyč? U nás máte k dispozícii pár na ochutnávku. Kompletne sa môžete nahodiť do outfitu a vyskúšať čo to s vami spraví. Nehovoriac o tých prenádherných topánkach. 

Príjemné a komfortné prostredie našej predajne je vám k dispozícii na Pekárskej ulici  23 v Trnave. Zatiaľ čo si skúšate nové veci, vaše garde ocení občerstvenie kávou alebo nápojom, čo sa tvári ako šampanské, no je oveľa zdravší. Tešíme sa na vašu návštevu. 

Otváracie hodiny

PO         zatvorené
UT          10:00 – 17:00
STR        10:30 – 18:00
ŠTV        10:00 – 17:00
PIA         10:00 – 17:00
SO          10:00 - 14:00
NE          zatvorené

Značky, ktoré nájdete len v Showroome

Produkt pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný do porovnania

Cookies si môžete kedykoľvek zakázať priamo vo vašom prehliadači a akékoľvek vaše nazbierané dáta je možné vidieť a prípadne vymazať v sekcií môj účet. Bližší popis narábania s osobnými údajmi nájdete v článku 9 Obchodných podmienok. Kliknutím na "Akceptovať" akceptujete Obchodné podmienky tejto stránky ako aj to, že táto stránka používa cookies.