Vítame vás v prvej a jedinečnej predajni na Slovensku a druhej svojho zamerania v Európe!Vidieť, chytiť, cítiť a vyskúšať. Čo napríklad? Oblečenie na jogu, nohavice a legíny športového vzhľadu. Alebo lesklé a leopardie? Pole dance súpravy športové a elegantné. Alebo zvodné a sexy?  Ako na tele chutí kompresné oblečenie a zároveň v ňom vyzeráte neodolateľne aj pri cvičení? Ešte ste nikdy naživo nevideli profesionálnu tanečnú tyč? U nás máte k dispozícii pár na ochutnávku. Kompletne sa môžete nahodiť do outfitu a vyskúšať čo to s vami spraví. Nehovoriac o tých prenádherných topánkach. Príjemné a komfortné prostredie našej predajne je vám k dispozícii na Starohájskej ulici  1 v Trnave, vstup z Tehelnej. Zatiaľ čo si skúšate nové veci, vaše garde ocení občerstvenie kávou. Tešíme sa na vašu návštevu. 

Otváracie hodiny

Oznam:

od 6.7. do 10.7. dovolenka. Sme Vám k dispozícii na tel. čísle a môžete sa k nám do butiku objednať. E-shop bude vybavovaný priebežne aj počas dovolenky.

___________________________

Ak potrebujete prísť v inom čase ako máme otváracie hodiny, neváhajte sa nám ozvať.

tel.č. 0911 168 359

Sobota je na objednávky aspoň deň vopred.

PO        11:00 - 17:00
UT         11:00 - 17:00 
STR       11:00 - 17:00
ŠTV       11:00 - 17:00
PIA        11:00 - 17:00
SO         na objednávky
NE         zatvorené

Exkluzívne značky

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.