Vítame vás v prvej a jedinečnej predajni na Slovensku a druhej svojho zamerania v Európe! Vidieť, chytiť, cítiť a vyskúšať. Čo napríklad? Oblečenie na jogu, nohavice a legíny športového vzhľadu. Alebo lesklé a leopardie? Pole dance súpravy športové a elegantné. Alebo zvodné a sexy?  Ako na tele chutí kompresné oblečenie a zároveň v ňom vyzeráte neodolateľne aj pri cvičení? Ešte ste nikdy naživo nevideli profesionálnu tanečnú tyč? U nás máte k dispozícii pár na ochutnávku. Kompletne sa môžete nahodiť do outfitu a vyskúšať čo to s vami spraví. Nehovoriac o tých prenádherných topánkach. Zatiaľ čo si skúšate nové veci, vaše garde ocení občerstvenie kávou. Tešíme sa na vašu návštevu. 

V súčasnosti je naša predajňa zatvorená z dôvodu prípravy nového projektu predajne v hlavnom meste. Naďalej však môžete objednávať cez eshop alebo si s nami dohodnúť stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Lucia a Dano

Otváracie hodiny

Milí zákazníci, v súčasnosti je naša predajňa zatvorená z dôvodu prípravy nového projektu predajne v hlavnom meste.

Zatiaľ si všetko môžete pozrieť aj objednať cez e-shop.

Ďakujeme za pochopenie.

_______________________________________________________

tel.č. 0911 168 359

PO        zatvorené
UT       
zatvorené 
STR      zatvorené
ŠTV      zatvorené
PIA       zatvorené
SO       zatvorené
NE        zatvorené

Exkluzívne značky

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.