Zmyselné. Sexi. Divoké. Extravagantné. Zvodné. Hravé. Lichotivé. Oslňujúce. Ale aj drzé. Žiadne ďalšie prídavné mená neopíšu lepšie podstatu značky Pleaser a jej širokej škály výrobkov. 

O čom je reč? Predsa o topánkach!

Pozornosť venovaná detailom, vynikajúcemu remeselnému spracovaniu, jemným materiálom, inovatívnym dizajnom, obrovskému výberu a bezkonkurenčným cenám prispela k jedinečnému úspechu a reputácii spoločnosti PLEASER USA medzi priaznivcami sexi topánok, ale aj medzi profesionálnymi umelcami. Obuv na platforme PLEASER, ktorá je synonymom sexuálnej príťažlivosti sa skvela na úvodníkoch nespočetných módnych a špeciálnych časopisov, aj ozdobila nohy známych osobností a popových hviezd. Topánky na platforme obľubuje aj samotná Lady Gaga, ktorá je i tvárou značky. Môžete ich vidieť napríklad aj na nôžkach hviezd ako Taylor Momsen, Nicki Minaj, Pamela Anderson, Lee Hyori, Beyonce, Kat Von D, B-Complex, Doris MayDay a ďalší.

Dnes je Pleaser nepochybne jednou z najznámejších značiek na svete!

Pleaser USA, Inc., spoločnosť založená v roku 1993, začala ako dovozca a distribútor mestskej módnej obuvi. V priebehu rokov sa z nej stala dominantná značka na trhu pre exkluzívnu obuv, ktorá slúži výhradne potrebám rôznych alternatívnych životných štýlov. Spoločnosť Pleaser USA, Inc. sa neustále snaží uspokojiť dopyt spotrebiteľov po originálnej a nekonvenčnej obuvi, pričom do všetkých aspektov svojich produktov a služieb začleňuje kvalitu, inováciu a rozmanitosť.

So svojou zákazníckou základňou presahujúcou až 110 krajín, s ôsmymi charakteristickými značkami obuvi - PLEASER, DEMONIA, FABULICIOUS, FUNTASMA, PIN UP COUTURE, PLEASER PINK LABEL, DEVIOUS a BORDELLO - ktoré zahŕňajú rozsiahlu zbierku obuvi so sexi, glam, retro, rock, fetiš, gothic, punk, a renesancie, a záväzkom k celkovej spokojnosti zákazníkov a spoľahlivého dodania, Pleaser USA, Inc. sa umiestnila ako popredný globálny výrobca a veľkoobchodník sexi a alternatívnej obuvi.

Extravagantné topánky na platforme v športovom obchode?

Nie, nie je to vôbec čudné. Pole dance je snáď jediný šport, pri ktorom sa môžu nosiť topánky na platforme. Či už pole dance vnímate ako šport alebo tanec, je to pohybová aktivita veľmi variabilná. Veľký trend zažíva tzv. exotic pole dance alebo exotic high heels, ktorého neodmysliteľnou súčasťou sú práve vysoké topánky na platforme. Riadne sa pri ňom zapotíte a navyše topánky spravia z neho elegantný kardio tréning.

Ďalšie vyšportované krásky, ktoré si povinne obúvajú tieto luxusné topánky, aby prezentovali na súťažiach svoje dokonale vyrysované telá, sú bikiny fitness-ky a body fitness-ky. Hoci vysoké lodičky na platformách nie sú v týchto kategóriách povolené, lodičky na mini platforme alebo sandálky máme aj pre ne. 

Je to aj o naplnení vnútornej fantázie

Ako sme aj my ľudia rôznorodí, taká je aj rôznorodá kolekcia topánok. Pri obúvaní nôh vo veľkých ženských veľkostiach z mnohých dôvodov, či už ide o prirodzené fyzické potreby alebo šou, sa snaží Pleaser poskytnúť najlepšiu voľbu. Nájdete v nej topánky navrhnuté a vyrobené pre transgenders, cross-dressery, drag queens, alebo kohokoľvek s veľkosťou nohy až do 46. Táto rôznorodá kolekcia určite dodá nositeľovi istotu pri predvádzaní svojej príťažlivej krásy a pri prežívaní ich skutočného ja.  Pre túžby náročných znalcov, pre vyznávačov S&M a fetiš alebo tých, ktorí si „to“ chcú len okoreniť, bola navrhnutá fetišová kolekcia obuvi pre ženy aj mužov.

Zdajú sa vám topánky na platforme príliš extravagantné a ich využitie nepraktické? Patríte k ženám, ktoré uprednostnia radšej klasiku pred extravaganciou? Zvolili sme zlatú strednú cestu a u nás v Pole Dance 32 vyberáme topánočky prakticky na každú príležitosť. Či sa jedná o nočný život v meste, lodičky na slávnostné večierky a plesy, promócie, svadobné topánky, karneval, burleque, každý si vyberie. Vysoké opätky, ale i balerínky doplnia prirodzenú krásu nositeľky a dovolia jej, aby vyžarovala sebadôveru. Červené lodičky, elegantná mini platforma, trblietky aj žiarivé farby, dodajú každému outfitu jedinečnosť.  

Kvalita aj luxus

Pleaserky sú vyrobené z kvalitných a odolných syntetických materiálov. Zvršky topánok sú z vysokokvalitnej vegan kože alebo z priesvitného silikónu. Napriek tomu, že niektoré vyzerajú masívne, sú prekvapivo ľahké a pohodlné. Pozrite si našu ponuku online alebo nás osobne navštívte. Postaráme sa o to, že s nami budete mať príjemnú nákupnú skúsenosť  a pohodu!