Wink Fitnesswear ECONYL® - INTIMATES šortky čierne

Posledné kusy v sklade
46,08 €
S DPH

Čierne šortky z kolekcie Intimates z ekologickej kompresnej tkaniny ECONYL®

Udržateľné tanečné a športové oblečenie vyrobené vo Veľkej Británii.

Čierne šortky z kolekcie Intimates sú vyrobené z ekologickej kompresnej tkaniny ECONYL® z recyklovaného nylonu. Šortky vyzerajú ako dvoje nohavičky, no je to jeden nápaditý kúsok. Kombinácia čiernej farby s jemným leskom a PVC lesklým materiálom. Wink ekologické tanečné a fitness oblečenie je mäkké a príjemné na pokožke, kompaktné a priedušné. Je navrhnuté tak, aby sa pohybovalo s vaším telom a zároveň zvýraznilo váš prirodzený tvar. Oblečenie zn. Wink je celé unisex, so širokým klinom a dvojitou prednou vrstvou, aby vyhovovalo všetkým pohlaviam. Udržateľné tanečné a športové šortky sú skvelé aj ako jogové šortky, pole dance šortky, ale aj fetiš oblečenie. Tieto šortky sú ideálne na fitness fotenie, tanečné fotenia a vystúpenia.

Vlastnosti: antigravitačná kompresná tkanina, ekologicný materiál, priedušné, stálofarebné, odvádza vlhkosť, antibakteriálne, mäkká elastická lástka, možnosť prať v práčke.

GOOD GIRL, GONE BAD – od pastelovej k PVC. Ktorou dnes budeš?

1 Položka
Žiadne hodnotenia

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.