Lupit Pole CLASSIC G2 QUICK LOCK chrómová tyč - 42/45mm

Dostupné na objednávku
409,98 €
S DPH

Pôvodná cena 409,98 €

Lupit Pole Classic G2 quick lock je statická aj spinová tyč v jednom s chrómovým povrchom. Jednoduché a rýchle prepínanie režimu static/spin za pár sekúnd bez použitia kľúča. 

Dodanie cca 8-10 pracovných dní.

Vyrobené v Slovinsku 

Priemer

Lupit Pole tyč na pole dance Classic je odnímateľná a rozkladacia tanečná tyč navrhnutá pre rýchlu inštaláciu bez vŕtania. 

Systém LUPIT POLE QUICK LOCK zjednodušuje prechod medzi statickým a rotačným režimom na tyčiach Lupit G2. Jednoducho otočíte poistný krúžok na spodnom ložiskovom systéme a odomknete alebo zamknete tyč. Pole dance tyč v základnom balení je vhodná do priestoru s minimálnou výškou od 2334 mm do maximálne 2834 mm.  V prípade vyššieho stropu je potrebné dokúpiť predĺženie. S 500 mm predĺžením môžete použiť tyč až do výšky 3334 mm. 

Chrómové tyče Lupit Pole sú 100% bez Niklu. Technológia povrchovej úpravy je iná ako u ostatných výrobcov, pred chrómovaním sa nepoužíva nikel ako základná vrstva. 

Nový produkt
Žiadne hodnotenia

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.